Masáže 

"Zdraví těla i duše jsou jako květina, když o ni nepečuješ, usychá."

Klasická masáž

Je nejčastěji používaným druhem masáže, která je vhodná u chronických bolestivých stavů, kde napomáhá uvolnění bolestivých spazmů a blokád vzniklých v důsledku různých úrazů a přetěžování organismu. Masáž má celkový uklidňující nebo povzbuzující účinek na tělesnou výkonnost a ovlivňuje stav centrálního nervového systému. Sportovní masáž

Sportovní masáž je určena pro amatérské i profesionální sportovce k přípravě na fyzickou aktivitu. Sportovní masáž vás připraví po fyzické i psychické stránce. A nebo je tato masáž vhodná i k navození pocitu uvolnění a ke zrychlené regeneraci těla po sportovním výkonu.

Relaxační masáž

Relaxační masáž je určena, jak již název napovídá, pro odpočinek a uvolnění celého těla a také mysli.

Pokud máte psychicky či fyzicky (nebo obojí) náročné zaměstnání a jste pod neustálým tlakem, je potřeba občas si dopřát trochu relaxace. Jemné a pomalé hmaty harmonizují nervový systém, podporují detoxikaci organismu, nabijí vás novou energií, pomohou vám se uvolnit.

Relaxační masáž je nejen uklidňující, ale také vás zbaví bolestí hlavy, nespavosti a psychického napětí.

Baňkování

 Masáž provádíme pomocí nádobek-baněk, ve kterých je vytvořen podtlak, což způsobí jejich přisátí na pokožku. Baňková masáž se využívá u mnoha chorob a poruch, např. u vysokého krevního tlaku, bolesti zad i hlavy a také při léčbě plicních chorob. Přijďte k nám na baňkovou masáž a zbavte se veškerých toxinů, které váš organismus pouze vyčerpávají.

Masáž lávovými kameny

Při této masáži  se používají horké vulkanické kameny obsahující minerální a chemické prvky, které blahodárně působí na váš organismus.

Masáž lávovými kameny je spíše relaxační, vychází z čínského učení o energetických drahách lidského těla. Kameny prohřáté na 38-40°C uvolňují unavené svaly a klouby a jejich účinek může přetrvávat až několik dní. Také pomáhají s léčbou revmatismu, křečí, nespavosti, bolestí hlavy a lymfatického oběhu a díky tomu působí i proti celulitidě a krásně omlazuje pokožku.

Lymfatická masáž

Pokud trpíte otoky, potřebujete pomoci při celulitidě nebo chcete nastartovat svou imunitu, lymfatické masáže jsou to pravé pro vás. Povzbuzují činnosti lymfatického systému, snižují otok způsobený (nejen) sedavým stylem života a pomáhají odstraňovat znaky celulitidy. Navíc je lymfatická masáž velmi jemná a příjemná, přijďte ji vyzkoušet!